SCHWARZKOPF BC BONACURE, OIL MIRACLE ROSE OIL HAIR & SCALP TREATMENT

1. JAK VYPADÁ A CO OBSAHUJE?

Oil Miracle Rose od Schwarzkopf vypadá velice elegantně. Lahvička je z průhledného plastu, je hladká a má tvar kapky. Je úzká a uzavřená zlatým víkem. Design produktu se nám velice líbí.

I když neobsahuje ani pumpičku, ani pipetu (díky čemuž je aplikace obtížnější), lahvička vypadá roztomile a můžete ji tak používat, jako dekoraci.

Produkt obsahuje tři typy přírodních olejů – růžový olej, olej z divoké růže a mandarinkový olej. Všechny tři se snaží dodat hloubkovou výživu a hydrataci, stejně jako péči o pokožku hlavy. Rostlinné oleje uklidňují pokožku hlavy, takže se nemusíte bát podráždění, či svědění. Bohužel ale produkt obsahuje benzyl alkohol, který může snižovat účinnost produktu při dlouhodobém užívání. Objevuje se zde také položka „parfém“, o které ale bohužel nic moc nevíme, takže není jasné, zdali si aplikujeme alkohol s krátkým řetězcem, škodlivý alkohol, nebo neškodný polyol.

2. PRO JAKÝ TYP VLASŮ JE KOSMETIKA URČENA?

Oil Miracle Rose od Schwarzkopf lze aplikovat na jakoukoliv pokožku hlavy a na jakýkoliv typ vlasů. Ti, kteří by po kosmetice měli sáhnout jako první, jsou ti, jejichž vlasy ztratily vitalitu, hydrataci a lesk.

3. JAK PRODUKT POUŽÍVAT?

Oil Miracle Rose lze aplikovat 3 způsoby:

  1. Před mytím vlasů (olej se vmasíruje a nechá několik minut působit).
  2. Na vlhké, umyté vlasy, před fénováním.
  3. Na suché vlasy, hned po šamponování a po stylingu, pro dodání lesku.

Při aplikaci produktu je důležité aplikovat pouze malé množství, jinak riskujete, že produkt zatíží vaše vlasy. Při odstraňování produktu výrobce doporučuje šamponovat vlasy dvakrát, jelikož si tak zajistíte 100% vymytí oleje.

4. JAKÝ PŘINÁŠÍ ÚČINEK?

Oil Miracle Rose od Schwarzkopf hydratuje pokožku hlavy a zanechává ji čistou. Díky tomu budou vlasy silnější, přestanou vypadávat a také se již nebudou mastit. Vlasy budou lesklé a hebké na dotek, zatímco pokožka bude zbavena všech podráždění a iritací.

5. PROČ SE PRODUKT DOPORUČUJE?

Vlasový olej je opravdu úžasný a překvapuje nás i svým jemný, růžovým aroma. Kromě toho dodává vlasům a pokožce hlavy prvotřídní péči. Oil Miracle Rose od Schwarzkopf nás překvapuje i možnostmi aplikace – může se použít jako vlasová maska, maska na pokožku hlavy, vlasový kondicionér na vlhké či suché vlasy, či sérum na vlasové konečky.

6. POZOR NA…

  • obtížnější aplikaci; lahvička Oil Miracle Rose od Schwarzkopf je hezká, ale nepraktická. Olej je vcelku dost tekutý, takže se snadno rozlije.
  • benzyl alkohol, který irituje a dehydratuje pokožku
  • aromatické složky
  • menší množství přírodních olejů