NANOIL HAIR OIL

1. JAK VYPADÁ A CO OBSAHUJE?

Nanoil se prodává ve třech verzích. Každá z nich obsahuje odlišné ingredience. Rozdíl se nachází hlavně ve výběru přírodních olejů, které jsou vybrány tak, aby se hodily k danému vlasovému typu, či míře poškození vlasů. Je jasné, že pro potřeby hustých, těžkých vlasů, je potřeba jiných složek, než pro péči o jemné a poškozené vlasy. Pokud se vlasy zatíží nevhodnou péčí, či nehodícími se složkami, nemůžeme se divit, že budou vlasy vypadat hůř, než před aplikací nevhodné péče. Proto obsahuje série produktů Nanoil tři produkty, kdy se každý z nich soustředí na jednotlivý vlasový typ. Každý typ produktu je přitom tvořen 6 až 9 vlasovými oleji – různorodost přírodních složek zajišťuje vyživující, zkrášlující a obnovující účinek. Další klíčovou vlastností produktu je, že obsahuje mastné kyseliny (omega-3, 6 a 9), velké množství vitaminů, minerálů a fytosterolů, což jsou složky odpovědné za produkci kolagenu. Jejich účinek je podpořen množstvím složek, které jsou nezbytné pro obnovu vlasů.

Tyto další složky zahrnují pantenol, hedvábí, keratin, lanolin a mnoho dalších.

zdravé vlasy díky Nanoil

stránky produktu: nanoil.cz

Nanoil ale nabízí i mnoho dalšího. Všechny tři verze produktu obsahují unikátní ingredience, které si svůj účinek zakládají na přírodních složkách (kerastim a baicapil). Jedná se o složky odpovědné za urychlení růstu vlasů a následné zahuštění vlasů.  Díky nim dokáže nanoil vypadávání vlasů zpomalit.

Dobrou zprávou je, že Nanoil neobsahuje parabeny, silikony, či jakékoliv další dehydratující a dráždivé složky.

2. PRO JAKÝ TYP VLASŮ JE KOSMETIKA URČENA?

Produkty Nanoil jsou určeny pro všechny typy vlasů, jelikož se každý z produktů hodí k určitému typu. Z toho důvodu je potřeba vybrat si ten, který se hodí právě vám. Na výběr máte celkem tři produkty.

3. JAK PRODUKT POUŽÍVAT?

Je nesmírně šikovným produktem. Může se aplikovat na vlasy mnohými způsoby, podle toho, jaký od produktu očekáváme výsledek.

Produkt lze aplikovat na pokožku hlavy a na vlasy, ať už jsou vlasy suché, či vlhké. Produkt může být aplikován před, či po vlasovém šamponování, či před, nebo po fénování (před fénováním poslouží jako ochrana před termickým poškozením). Kromě toho může produkt sloužit i jako emulze, které usnadní vlasový styling, dodá vlasů, lesk a ochrání vlasové konečky. Nanoil lze používat několikrát denně. Jak jistě vidíte, Nanoil je skvělým pomocníkem, který vám pomůže hned na několika frontách.

4. JAKÝ PŘINÁŠÍ ÚČINEK?

Nanoil PRO VLASY S NÍZKOU POROZITOUse postará o husté a těžké vlasy, dodá jim lehkost a garantuje úspěšný a krásný styling. Kromě toho produkt chrání vlasy před poškození, dodává jim lesk a mimo to se i stará o potřeby pokožku hlavy.

Nanoil PRO VLASY SE STŘEDNÍ POROZITOU se postará o vlasy, jejichž stav se o něco zhoršil – olej se postará o obnovu vlasů, pomůže dodat hydrataci vysušeným konečkům, zabrání kadeření a usnadní styling. Dále vlasům dodá lesk a přidá jim na hebkosti.

Nanoil PRO VLASY S VYSOKOU POROZITOU obnovuje poškozené vlasy, dodává jim hydrataci a bojuje proti dalšími poškození a další ztrátě vody, obnovuje keratinový obal vlasů a dodává jim lesk a pružnost.

Každá z těchto tří verzí urychluje růst vlasů, podporuje efektivní funkci pokožky hlavy a zabraňuje přespřílišnému vypadávání vlasů. Všechny tři verze dodávají vlasům objem.

5. PROČ SE PRODUKT DOPORUČUJE?

  • obsahuje různorodé vlasové oleje
  • obnovuje a chrání vlasy
  • okamžitě zlepšuje vzhled vlasů
  • bez parabenů
  • lze jej aplikovat na pokožku hlavy
  • krásná, černá, skleněná lahev
  • hodí se k potřebám vlasů a k vlasové porozitě
  • efektivní, skvěle voní

6. POZOR NA…

  • cenu (za vysoce kvalitní produkt si budete muset připlatit)