Khadi Vitalising Hair Oil

1. JAK VYPADÁ A CO OBSAHUJE?

Khadi Vitalising Hair Oil patří do skupiny exkluzivních produktů určených pro vlasové olejování.

Výrobci se podařilo vyvinout úžasnou, elegantní lahvičku, která ve svém designu inkorporuje orientální prvky.

Khadi obsahuje celou škálu vybraných přírodních olejů:

  • Amla – zpomaluje šedivění vlasů a posiluje vlasové kořínky. Díky tomu vlasy nebudou tak často a snadno vypadávat.
  • Olej bringraj – zintenzivňuje účinek výtažku Amla, posiluje vlasové kořínky, obnovuje pokožku hlavy a urychluje růst vlasů.
  • Olej bhrahmi – další Ájurvédská bylinka, která posiluje vlasy a ulehčuje jejich růst.
  • Sezamový olej – známý jakožto látka, která účinně bojuje proti kadeření vlasů. Pomáhá s udržením optimální úrovně hydratace jak vlasů, tak pokožky hlavy, zabraňuje ztrátám vody.
  • Ricinový olej – stará se o pokožku hlavy, pomáhá od podráždění a eliminuje problémy s lupy. Urychluje růst vlasů.
  • Kokosový olej – známý hlavně díky hydrataci, kterou při užití přináší. Vytváří vrstvu na vlasech, která je chrání a bojuje proti poškození.
  • Rozmarýnový olej – udržuje pokožku hlavy v dobrém stavy, optimalizuje produkci mazu, udržuje pokožku hlavy čistou a dodává vlasům objem.
  • Mrkvový olej – obsahuje velké množství beta-karotenu, díky čemuž budou zpomaleny procesy stárnutí, produkt dále bojuje pro přespřílišnému vypadávání vlasů a dodává vlasům pružnost

2. PRO JAKÝ TYP VLASŮ JE KOSMETIKA URČENA?

I když se produkt doporučuje všem vlasovým typům, ti, jejichž vlasy často vypadávají a jsou oslabené a dehydratované, by měli po produktu sáhnout jako první. Účinek produktu je takový, že posiluje vlasové kořínky a urychluje růst vlasů. Díky systematickému užívání produktu vám na hlavě dokonce vyrostou nové vlásky, které vaše vlasy ještě zahustí.

3. JAK PRODUKT POUŽÍVAT?

Produkt se musí aplikovat na vlasy (po celé jejich délce, bez vymytí) tak, aby produkt vlasům dodat lesk, pružnost a vitalitu. Intenzivní vůně oleje, která připomíná spíše směs bylinek, nežli vlasovou kosmetiku, může být mnohým nepříjemná. Proto není od věci si produkt z vlasů po uplynutí nějaké doby vymýt (např. po dvou hodinách, či po nočním olejování). Tímto způsobem se zbavíte nepříjemného aroma Khadi.

4. JAKÝ PŘINÁŠÍ ÚČINEK?

Již po první aplikaci produkt Khadi budou vlasy lesklejší a hebčí na dotek. Systematické užití oleje (dvakrát denně pro nejlepší účinek), pomáhá zahustit vlasy a opticky jim dodat objem (vlasy se začnou zvedat hned u konečků). Čistá pokožka hlavy také dodá vlasům lehkost, proto nebudou vlasy tak těžké.

5. PROČ SE PRODUKT DOPORUČUJE?

Fakt, že se produkt Khadi umístil na našem žebříčku takto vysoko, mluví o jeho účincích. Produkt efektivně bojuje proti vypadávání vlasů, posiluje vlasové kořínky, dodává lesk a stará se o vitalitu vlasů. Kromě toho se produkt snadno aplikuje díky přesné pipetě. Objem produkt (100 ml) vám vydrží opravdu dlouho.

6. POZOR NA…

  • aroma, jelikož je velice intenzivní a mnoho lidí tak ani nebude moci vlasové olejování provádět
  • skleněná pipeta, i když je velice přesná, je také velice křehká, takže si dávejte pozor, aby vám nevyklouzla z rukou