HOLLYWOOD BEAUTY CASTOR OIL HAIR TREATMENT

1. JAK VYPADÁ A CO OBSAHUJE?

Hollywood Beauty Castor Oil je uzavřen v bílé, plastové lavičce opatřené zeleným víkem. Toto balení je určeno hlavně konzistencí produktu. Hollywood Beauty Castor Oil vypadá jako želé.

Plastové balení není až tak atraktivní, jelikož připomíná spíše čistící prostředek na podlahy, nežli kosmetický produkt. 
I přes to byste produkt neměli znechuceně přecházet. Hollywood Beauty Castor Oil obsahuje celou řadu přírodních olejů, vitaminů a extraktů. Olej urychluje růst vlasů tak, že se můžete těšit na extra 5 cm během prvního měsíce. Za účinky může produkt děkovat účinným olejům, které jsou součástí jeho složení.

  • Ricinový olej – urychluje růst vlasů a dodává jim hebkost. Dále vlasům dodává přírodní barvu. Účinně bojuje proti lupům.
  • Jojobový olej – zanechává vlasy lesklé a hebké; obsahuje unikátní mastnou kyseliny (eikosanovou), která patří mezi mono-nasycené mastné kyseliny. Pečuje o pokožku hlavy, posiluje vlasové kořínky a dodává vlasům hydrataci. Kromě toho chrání vlasy před poškozením způsobeným UV zářením. Dále má antiseptický účinek a podporuje funkci vlasových folikul, díky čemuž se můžete těšit na zdravější vlasy.
  • Mandlový olej – je velice jemný, s příjemným aroma. Jedná se o zdroj vitaminu A a E. Zvyšuje elasticitu vlasů a zpomaluje proces stárnutí. Kromě toho zabraňuje vypařování vody. Mandlový olej obnovuje dehydratované, jemné a poškozené vlasy. – Šafránový olej – jedná se o exkluzivní olej, který zlepšuje stav vlasů, dodává jim lesk a zintenzivňuje jejich přírodní barvu. Bojuje proti kadeření a stará se o vypuzení toxinů z vlasů.
  • Kakaové máslo – má obnovující účinky a obsahuje vitaminy, jejichž nedostatek by se mohl negativně projevit na stavu vlasů. Produkt dodává lesk a vitalitu. Kakaové máslo dodává vlasům krásný, intenzivní lesk.
  • Extrakt z aloe – hydratuje vlasy, které získají lesk a přestanou se kadeřit.

Hollywood Beauty Castor Oil obsahuje velké množství lanolinu, který zjemňuje vlasy a dodává jim pružnost. Kromě toho tato složka chrání vlasy před mechanickým poškozením.       Produkt obsahuje kromě dalších složek také norkový olej (výrobce zaručuje, že při jeho extrakci netrpělo žádné zvíře), který obsahuje velké množství poly-nasycených mastných kyselin a glyceridů. Zjemňuje pokožku a chrání kůži a vlasy před škodlivým účinkem prostředí. Dále posiluje lipidovou bariéru pokožky hlavy, vyhlazuje vlasy, vyživuje je a chrání je před škodlivým účinkem prostředí.

2. PRO JAKÝ TYP VLASŮ JE KOSMETIKA URČENA?

Hollywood Beauty Castor Oil se doporučuje pro všechny typy vlasů a abychom byli přesnější, hodí se pro všechny vlasy proto, protože se aplikuje pouze na pokožku hlavy.

3. JAK PRODUKT POUŽÍVAT?

Stačí jen malá dávka produktu. Musíte si dávat pozor, abyste neaplikovali přespřílišné množství produktu, jelikož dokáže vlasy zatížit. Kromě toho se kosmetika v případě, že jí aplikujete moc, z vlasů špatně vymývá.

4. JAKÝ PŘINÁŠÍ ÚČINEK?

Olej se stará o pokožku hlavy a stimuluje účinek mazových žláz. Hollywood Beauty Castor Oil také posiluje vlasové kořínky a urychluje růst vlasů, díky čemuž budou vlasy hustší a zdravější. Při pravidelném užívání se můžete těšit i na růst zcela nových vlasů.

5. PROČ SE PRODUKT DOPORUČUJE?

Hollywood Beauty Castor Oil vyživuje a chrání vlasy. Produkt také zintenzivňuje růst vlasů. Produkt má jemné a příjemné aroma a je nesmírně efektivní.

6. POZOR NA…

  • konzistenci; Hollywood Beauty Castor Oil je hustý, takže se může snadno aplikovat v přespřílišném množství
  • velké množství parafinového vosku způsobuje to, že je kosmetika komedogenní
  • nevkusné balení
  • produkt obsahuje živočišné složky – norkový olej nemusí vyhovovat zastáncům práv zvířat