DABUR AMLA HAIR OIL

1. JAK VYPADÁ A CO OBSAHUJE?

Amla Dabur je uzavřen v ploché plastové lahvičce. Jelikož je lahvička průhledná, snadno se můžeme podívat, kolik produktu nám zbývá. Kosmetika má kapacitu 100 ml a bohužel není příliš efektivní.

Při aplikaci si všimnete intenzivního a nepříjemného aroma, které vydrží na vlasech i několik hodin po aplikaci.

Dabura Amla je velice oblíbeným produktem u obou pohlaví, jelikož dokáže pomoci proti vypadávání vlasů, plešatění a šedivění. Produkt obsahuje extrakt z byliny amla ve vysoké koncentraci. Tato bylinka, kombinovaná s kanadským ricinovým olejem, dokáže pomoci zlepšit účinnost procesů, které probíhají na pokožce hlavy, zpomalit stárnutí vlasů a podpořit jejich růst. Produkt je velice populární hlavně v Indii, ale jeho popularita stoupá i v jiných částech světa. Potenciální zákazníky láká nejen nízká cena, ale také výsledky, jelikož vlasy přestávají vypadat po 2-3 měsících pravidelného užívání. Kromě toho Amla podporuje i růst vlasů, takže se hodí pro ty, kteří by si rádi zajistili delší vlasy.

Bohužel ale Dabur Amla, i když následuje principy Ájurvédské medicíny, neobsahuje pouze přírodní složky, které jsou bezpečné pro aplikaci na pokožku hlavy. Produkt obsahuje benzyl alkohol. Dále obsahuje BHT. Dabur Amla má i vysoký obsah parafínu, který neovlivňuje vlasy a pokožku hlavy zrovna dvakrát pozitivně, pokud produkt používáte delší dobu.

2. PRO JAKÝ TYP VLASŮ JE KOSMETIKA URČENA?

Dabur Amla je určena hlavně pro ty, kteří se potýkají s vypadávajícími vlasy. Produkt dokáže pomoci při boji proti lupům. Všichni, kteří si všimli svého prvního šedého vlasu, mohou produkt rozhodně vyzkoušet a využít tak jeho pozitivních účinků.

3. JAK PRODUKT POUŽÍVAT?

Amla Dabur se aplikuje na pokožku hlavy a na vlasy (pokud vám nevadí intenzivní aroma). I malé množství kosmetiky je dostatečné (jinak může zatížit vlasy a kosmetika se pak může obtížně vymývat). Dabur Amla je potřeba nechat působit na vlasech po dobu alespoň 2 hodin. Poté produkt můžete vymýt za pomoci jemného šamponu.

4. JAKÝ PŘINÁŠÍ ÚČINEK?

Dabura Amla urychluje růst vlasů a bojuje proti jejich vypadávání. Kromě toho produkt dodává lesk a zanechává pokožku hlavy čistou a bez podráždění. Bohužel časté užití produktu může vést k dehydrataci vlasů a přespřílišné tvorbě mazu.

5. PROČ SE PRODUKT DOPORUČUJE?

Dabura Amla je levný produkt, který účinkuje velice rychle. Vlasy budou silnější a budou růst rychleji.

6. POZOR NA…

  • nepříjemné, intenzivní aroma, kterého se obtížně zbavuje
  • aplikaci (tekutá konzistence znamená, že se produkt může snadno rozlít)
  • alkohol, který je součástí složení (je jich zde několik)
  • delší užívání, které může negativně ovlivnit procesy v mazových žlázách a poškodit vlasy
  • změnu barvy; Dabur Amla může ztmavit vlasy